Używany (2023) Peugeot Rifter Allure 102 KM | Dobra cena
- 1.5 BlueHDi 100 Allure [7 Seats]
- 2023
- 63,123 miles
- Wykończenie: Allure
- 1.5L Diesel
- Minivan
- Manualna
- 102 KM (75 kW)
- Emisja CO2: 145 g CO2/km comb.
- 5.1 L/100km
- Szczegóły
Dobra cena
Wyróżnione oferty
Zostań zweryfikowanym sprzedawcą
Cena sprawdzona przez AutoUncle
Super Cena
Dobra cena
Uczciwa cena
Dość drogi
Drogi
- 1.5 BlueHDi 100 Allure [7 Seats]
Dobra cena
- 1.2 PureTech Allure 5dr
Super Cena
- 1.5 BlueHDi 100 Allure 5dr
Super Cena
Wyróżnione oferty
- 1.5 BlueHDi 100 Allure 5dr
Dobra cena
1.5 BlueHDI HORIZON ALLURE PREMIUM
Dobra cena
Exchange and Mart
MPV (2020/69)Allure 1.5 BlueHDi
Dobra cena
Motors.co.uk
1.5 BlueHDi Allure Standard MPV
Super Cena
Dealer
1.5 BlueHDi 130 Allure 5dr
Super Cena
Motors.co.uk
1.5 BlueHDi 100 Allure Premium 5dr
Dobra cena
Exchange and Mart
Wyróżnione oferty
1.5 BlueHDi GT Line Standard MPV
Dobra cena
Buyacar
1.5 BlueHDi 100 Allure 5dr
Dobra cena
Motors.co.uk
1.5 BlueHDi 130 GT Line 5dr
Dobra cena
Motors.co.uk
MPV (2020/69)Allure 1.5 BlueHDi
Dobra cena
Parkers.co.uk
1.5 BlueHDi 130 GT Line 5dr
Dobra cena
Honestjohn
1.5 BlueHDi 130 Allure 5dr
Dobra cena
Parkers.co.uk
1.5 BlueHDi 100 Allure Premium
Dobra cena
Parkers.co.uk
1.5 BlueHDi 100 Allure 5dr
Dobra cena
Motors.co.uk
Parkers.co.uk
1.5 BlueHDi 100 Allure 5dr
Super Cena
Motors.co.uk
Wyróżnione oferty
Rifter
Dobra cena
Dealer
1.5 BlueHDi 100 Allure 5dr
Super Cena
Motors.co.uk
1.5 BlueHDi 100 Allure 5dr
Super Cena
Motors.co.uk
1.5 BlueHDi Allure Standard MPV
Super Cena
Motors.co.uk
100kW GT 50kWh 5dr Auto
Super Cena
Motors.co.uk
Wyróżnione oferty
Używany Peugeot Rifter
Czynniki wpływające na utratę wartości Peugeot Rifter:
- Przebieg
- Konserwacja
- Historia serwisowa
Utrata wartości to istotny element przy obliczaniu całkowitego kosztu posiadania Peugeot Rifter. Oprócz miesięcznej utraty wartości na poziomie £150, należy również uwzględnić koszty paliwa, podatek drogowy, ubezpieczenie oraz konserwację (w tym opony i myjnię), aby poznać pełny miesięczny koszt utrzymania.
Rok modelowy | Zakres cen* | Śr. cena | Mediana km | Deprecjacja | Samochody na sprzedaż |
|---|---|---|---|---|---|
2025 Peugeot Rifter | £18,995 - £26,750 | £21,731 | 1,500 km | -£2,400 | 26 |
2024 Peugeot Rifter | £16,950 - £24,995 | £21,329 | 5,600 km | +£740 | 23 |
2023 Peugeot Rifter | £12,995 - £28,950 | £18,324 | 13,200 km | -£680 | 29 |
2022 Peugeot Rifter | £12,330 - £21,999 | £17,128 | 18,900 km | -£2,280 | 26 |
2021 Peugeot Rifter | £9,495 - £19,995 | £15,264 | 18,800 km | -£3,720 | 51 |
2020 Peugeot Rifter | £9,999 - £18,500 | £13,856 | 25,300 km | -£1,800 | 70 |
2019 Peugeot Rifter | £9,000 - £15,699 | £12,477 | 41,900 km | -£1,060 | 49 |
2018 Peugeot Rifter | £5,994 - £13,249 | £10,781 | 61,500 km | - | < 10 |
*Kolumna 'Zakres cen' pokazuje ceny na 5. i 95. percentylu samochodów na obecnym rynku
Dane oparte są na samochodach aktualnie wystawionych na AutoUncle
Wersja | Zakres cen* | Śr. cena | Mediana km | Deprecjacja | Samochody na sprzedaż |
|---|---|---|---|---|---|
Peugeot Rifter GT | £15,999 - £23,950 | £21,570 | 16,900 km | -£400 | < 10 |
Peugeot Rifter Premium | £15,950 - £28,950 | £20,283 | 22,300 km | - | < 10 |
📈 Najlepsza wartość Peugeot Rifter Access | £14,901 - £24,995 | £19,181 | 11,100 km | +£320 | 34 |
Peugeot Rifter GTi | £14,446 - £21,499 | £18,625 | 9,100 km | - | < 10 |
Peugeot Rifter Allure Premium | £12,330 - £24,995 | £17,194 | 22,000 km | -£2,080 | 24 |
🏆 Najpopularniejsza Peugeot Rifter Allure | £9,000 - £23,945 | £14,818 | 19,800 km | -£220 | 184 |
Peugeot Rifter GT-line | £10,999 - £16,752 | £13,933 | 56,800 km | -£1,540 | 14 |
💰 Wybór budżetowy Peugeot Rifter Active | £10,490 - £16,194 | £12,866 | 33,800 km | +£120 | < 10 |
*Kolumna 'Zakres cen' pokazuje ceny na 5. i 95. percentylu samochodów na obecnym rynku
Dane opierają się na samochodach obecnie wymienionych w AutoUncle
Active to najtańszy punkt wejścia ze średnią ceną £12,866.
Dokładność poprawi się, gdy będzie dostępnych więcej samochodów tej wersji
Obecnie jest najwięcej Allure na sprzedaż (184), co daje Ci najwięcej opcji do wyboru.
Access utrzymała stabilną cenę z minimalną utratą wartości w ciągu ostatniego roku (+£320).
Miesiąc | Średnia cena rynkowa | Najniższa cena rynkowa | Najwyższa cena rynkowa | Metoda obliczeniowa |
|---|---|---|---|---|
| 2025 - maj | £15,680 | £13,640 | £17,720 | Oszacowanie |
| 2025 - czerwiec | £14,480↘ | £12,480 | £16,480 | Oszacowanie |
| 2025 - lipiec | £14,340↘ | £12,240 | £16,420 | Oszacowanie |
| 2025 - sierpień | £14,540↗ | £12,760 | £16,320 | Oszacowanie |
| 2025 - wrzesień | £15,380↗ | £13,060 | £17,680 | Oszacowanie |
| 2025 - październik | £14,620↘ | £12,380 | £16,880 | Oszacowanie |
| 2025 - listopad | £14,760↗ | £12,600 | £16,920 | Oszacowanie |
| 2025 - grudzień | £14,700↘ | £12,700 | £16,680 | Oszacowanie |
| 2026 - styczeń | £14,720↗ | £12,840 | £16,580 | Oszacowanie |
| 2026 - luty | £14,420↘ | £12,620 | £16,220 | Oszacowanie |
| 2026 - marzec | £14,200↘ | £12,640 | £15,760 | Oszacowanie |
| 2026 - kwiecień | £13,880↘ | £12,200 | £15,580 | Oszacowanie |
| 2026 - czerwiec | £13,540↘ | - | - | Prognoza |
| 2026 - lipiec | £13,360↘ | - | - | Prognoza |
| 2026 - sierpień | £13,180↘ | - | - | Prognoza |
| 2026 - wrzesień | £13,000↘ | - | - | Prognoza |
| 2026 - październik | £12,820↘ | - | - | Prognoza |
Wszystkie szacunki i prognozy oparte są na rzeczywistych danych rynkowych
Średnia miesięczna amortyzacja
Podsumowanie minionych 12 i oszacowanie kolejnych 6 miesięcy.
Minione 12 miesiące
-£1,800
Następne 6 miesiące
-£1,060
Cena sprawdzona przez AutoUncle
Super Cena
Dobra cena
Uczciwa cena
Dość drogi
Drogi